راهکارهای شبکه فردا

راهکارهای سازمانی شبکه فردا

پرتال سازمانی، سیستم مدیریت فرآیندهای کسب و کار، مدیریت اسناد، مدیریت دانش، معماری سرویس گرا و معماری اطلاعات از نیازمندیهای اصلی سازمان ها در عصر حاضر به شمار می رود.

نمایش اطلاعات ثبت شده فرم

kasbokar

مدیریت فرآیندهای کسب و کار

فرآیند مجموعه فعالیتهای متوالی و مرتبط به هم بوده که محصول خاصی را به وجود می آورد و برای ایجاد این محصول به درون داده های خاصی (ورودی) نیاز دارد که زمینه را برای درست عمل نمودن آن فراهم می سازند. این فرآیندها فرآیند های عملیاتی را پشتیبانی می کنند. مثل حسابداری، استخدام و فناوری اطلاعات و ... (ادامه مطلب)

kasbokar

معماری سرویس گرا

امروزه ناهماهنگی یکی از مشکلات دنیای IT است، چرا که در شرکتها از برنامه های زیادی با زبانهای مختلف استفاده شده است و قطعاً این برنامه ها باید قادر به ارتباط برقرار کردن با یکدیگر باشند. و این ایجاد ارتباط موضوعی سخت و دشوار است. سیستم های قدیمی که با زبانهایی که پشتیبان آنها پلت فرم های در حال ... (ادامه مطلب)

kasbokar

سیستم مدیریت اسناد

رشد فزاینده در حجم اطلاعات با بیش از ۸۵% اطلاعات ساختار نیافته، پیچیدگی ایجاد شده در نتیجه منابع متنوع اطلاعات و طبیعت اطلاعات چالش‌هایی را در مدیریت کارای اطلاعات ایجاد می‌نماید. به‌منظور کسب بینش از اطلاعات موجود، سازمان‌ها به رویکردی جامع نیاز دارند تا بتوانند ارائه، دسترسی، نگهداری، تحلیل و ... (ادامه مطلب)

kasbokar

پرتال سازمانی

در دو دهه اخیر مقوله "پرتال" یکی از موضوعاتی است که به ‌میزان زیادی مورد بحث و توجه بخش IT در اکثر سازمانها قرار گرفته است. بطور خلاصه، پرتال یک سیستم مبتنی بروب است که توابع و ویژگیهایی را برای تشخیص و تایید کاربران خود فراهم کرده و جهت تسهیل در دسترسی به اطلاعات و سرویسهایی که مورد توجه کاربر ... (ادامه مطلب)

kasbokar

هوش تجاری (BI)

هوش تجاری، نه بعنوان یک محصول و نه بعنوان یک سیستم، بلکه بعنوان یک معماری موردنظر است که شامل مجموعه ای از برنامه های کاربردی و تحلیلی است که به استناد پایگاه های داده عملیاتی و تحلیلی به اخذ و کمک به اخذ تصمیم برای فعالیت های هوشمند تجاری می پردازند ... (ادامه مطلب)

kasbokar

مدیریت دانش (KM)

مدیریت دانش، مدیریت دانایی یا مدیریت اندوخته‌ های علمی (Knowledge management- KM) در دسترس قرار دادن نظام‌مند اطلاعات و اندوخته‌های علمی است، به گونه‌ای که به هنگام نیاز در اختیار افرادی که نیازمند آنها هستند، قرار گیرند تا آنها بتوانند کار روزمره خود را با بازدهی بیشتر و موثرتر انجام دهند. طیف وسیعی از ... (ادامه مطلب)

kasbokar

معماری اطلاعات

ترکیبی از سازمان، برچسب زدن، و طرح پیمایشی در بین یک سیستم اطلاعاتی . طراحی بنیادین یک فضای اطلاعاتی بمنظور آسان کردن تکمیل وظایف و دسترسی شهودی به محتوا . هنر و علم ساختاربندی و طبقه بندی وب سایت ها و اینترانت برای کمک به مردم تا اطلاعات را بیابند و مدیریت کنند . یک دیسیپلین ضروری و ... (ادامه مطلب)

kasbokar

مدیریت ارتباط با مشتری

برگرفته از عبارت Customer Relationship Management بوده و در ایران با نام مدیریت ارتباط با مشتری شناخته می شود. با بهره گیری از CRM، ارتباط مشتریان با سازمان و نیازمندی های آنها مورد بررسی و تجزیه و تحلیل اصولی قرار می گیرد. CRM در واقع فرایندی است جهت گردآوری و یکپارچه سازی اطلاعات به منظور بهره برداری .... (ادامه مطلب)

نمایش منو ها در صفحه

آیا اطلاعات سایت شبکه فردا ، پاسخگوی نیاز شما است؟