عنوانبندی محصولات تخصصی شبکه فردا

محصولات مبتنی بر BPMS

تطبیق پذیری بالا ، سرعت و کارایی مناسب BPMS شبکه فردا امکان ساخت و طراحی هر گونه سیستم مورد نیاز در سازمانها را فراهم می آورد.

محصولات تجاری و بازرگانی

محصولات تجاری و بازرگانی


 بکارگيري محصولات مبتني بر سيستم مديريت فرايند کسب و کار (BPMS) ذي نفعان و نقش آفرينان هر کسب و کار را قادر مي سازد که به سرعت فعاليت هاي جاري خود در بستري بروز و کارآمد بيافزايند و يا به ايجاد و بهينه سازي فرآيندهاي کسب و کار سازمان خود براي پاسخگويي سريع تر به مشتريان و ارباب رجوعان و خواسته هاي بازار دست يابند.

از ويژگيهاي مهم اين محصولات انعطاف پذيري بالا در تغييرات آن به منظور پوشش صد درصدي نيازمندي شما مي باشد.

محصولات تخصصي مبتني بر BPMS
(سيستم مديريت فرآيند کسب و کار)

سامانه ثبت و سفارش کالا
  از این سامانه برای ثبت کالا و همچنین ثبت سفارش کالا استفاده می شود. فرایندهایی که بر روی این سامانه قرار دارد جهت بررسی کالا و بررسی سفارش می باشد. این سامانه ویژگی های متعددی دارد که به بیان آن می پردازیم...(ادامه مطلب)

سامانه مديريت فروش
اجرای کامل فرآیند فروش از بازاریابی تا تحویل و پشتیبانی، امکان ثبت و پیگیری کلیه اطلاعات در روند مذاکرات فروشامکان تفکيک واحدهاي فروش مختلف، امکان گرفتن گزارشات متني، نموداري و تجميعي از وضعيت فروش قسمت‌هاي مختلف، امکان ارتباط با سيستم‌هاي ديگر از طريق وب سرويس .... (ادامه مطلب)

سامانه بازاريابي و امور مشتريان
  از ویژگی‌های این سیستم: ثبت کلیه مذاکرات در فرآیند بازاریابی، لیست یادآوری تماس ها و مذاکرات هر شخص در کارتابل شخصی، ثبت مشخصات مشتریان و روند بازاریابی آنها، صدور پیش فاکتور و ارسال آن از طریق ایمیل و فکس، اتصال واحد فروش پس از توافق نهایی و شروع فرآیند فروش .... (ادامه مطلب)

سامانه مديريت ارتباط با مشتري CRM
  با بهره گیری از CRM ، ارتباط مشتریان با سازمان و و نیازمندی های آنان مورد بررسی و تجزیه و تحلیل صحیح قرار می گیرد. از ویژگی‌های این سیستم: ثبت اطلاعات مورد نیاز مشتریان، ایجاد دید 360 درجه از مشتریان به منظور مشاهده سوابق مشتری در سازمان، امکان دسته بندی مشتریان بر.... (ادامه مطلب)

 

آیا اطلاعات سایت شبکه فردا ، پاسخگوی نیاز شما می باشد؟