مدیریت دانش-عنوان

مدیریت دانش -KM

پرتال سازمانی شبکه فردا کلیه ابزارهای لازم جهت مدیریت دانش را در اختیار شما قرار خواهد داد.

پشتیبانی پرتال از مدیریت دانش

دانش کسب شده و تجربه پرسنل در سازمان ها چیز با ارزشی است که همواره باید در سازمان جاری باشد. چرا با بازنشسته شدن و یا رفتن پرسنل در اجرای کارها با مشکل مواجه می شویم؟
آیا اطلاعات و تجربه کسب شده توسط این افراد، جزو سرمایه های شما نمی باشد؟
سرمایه های اصلی شرکت ها و موسسات که همان تجربه و مهارت های کسب شده توسط پرسنل آنها می باشد خیلی ساده با ترک کار پرسنل به هر دلیل از بین میرود.
دانش و تجربه اکثر پرسنل به صورت فایل هایی در سیستم مشخص آن فرد می باشد. چگونه می توان این دانش را در دسترس همه ی پرسنل قرار داد؟ ابزارهای مدیریت دانش شبکه فردا این امکان را به شما می دهد تا داشته های خود را در دسترس و قابل جستجو داشته باشید.

ابزارهای مدیریت دانش

ابزارهای مدیریت دانش/ویکی ویکی Wiki

ساختن یک سند مهم یا اطلاعات مورد علاقه در یک سایت داخلی و یا عمومی توسط کلیه پرسنل در پورتال شبکه فردا که با محصولاتی با مجموعه امکانات مستقل و قوی موجود است، به راحتی امکان پذیر است.

ابزارهای مدیریت دانش/ویکی تقویم Calendar

تقویم های مشترک با لیست کارهایی که به کاربران اجازه می دهد تا رویدادی را ایجاد، مدیریت و جستجو کنند. رویدادها می توانند در محدوده سایت ها و انجمن ها مشترک باشد. یادآور رویدادها می تواند به گونه ای تنظیم شود که وقایع را بوسیله ی ایمیل، IM و یا SMS به کاربران اعلام کند

ابزارهای مدیریت دانش/ویکی ایمیل E-Mail

اگر شما نیازی به ارسال و دریافت ایمیل دارید، این کار را مستقیما از طریق پورتال انجام دهید.

ابزارهای مدیریت دانش/ویکی گالری عکس Image Gallery

سیستم مدیریت محتوای پورتال ( CMS ) شبکه فردا یک مکان مرکزی برای جمع آوری و مدیریت محتوای شما ایجاد کرده است. هر سایت داخل پورتال کتابخانه اسناد و گالری تصاویر مختص به خود را خواهد داشت.

آیا اطلاعات سایت شبکه فردا ، پاسخگوی نیاز شما است؟