عنوانبندی محصولات تخصصی شبکه فردا

محصولات مبتنی بر BPMS

تطبیق پذیری بالا ، سرعت و کارایی مناسب BPMS شبکه فردا امکان ساخت و طراحی هر گونه سیستم مورد نیاز در سازمانها را فراهم می آورد.

محصولات بخش دولتی

محصولات بخش دولتی


 بکارگيري محصولات مبتني بر سيستم مديريت فرايند کسب و کار (BPMS) ذي نفعان و نقش آفرينان هر کسب و کار را قادر مي سازد که به سرعت فعاليت هاي جاري خود در بستري بروز و کارآمد بيافزايند و يا به ايجاد و بهينه سازي فرآيندهاي کسب و کار سازمان خود براي پاسخگويي سريع تر به مشتريان و ارباب رجوعان و خواسته هاي بازار دست يابند.

از ويژگيهاي مهم اين محصولات انعطاف پذيري بالا در تغييرات آن به منظور پوشش صد درصدي نيازمندي شما مي باشد.

محصولات تخصصي مبتني بر BPMS
(سيستم مديريت فرآيند کسب و کار)

سامانه صدور مجوز
هدف از به‌ کارگيري سيستم صدور مجوز الكترونيكي افزايش سرعت انجام فرآيندهاي صدور مجوز مي‌باشد. اين سيستم از طريق ارتباط با سيستم‌هاي ديگر به وسيله وب سرويس، قادر به ايجادمجوز‌ها با هماهنگي سازمان‌هاي ديگر مي‌باشد. از ويژگي‌ها و قابليت‌هاي اين سيستم و .... (ادامه مطلب)

سامانه پيشنهادات و انتقادات

اين سامانه کليه مراحل لازم در سازمانها را به منظور رسيدگي، مديريت و پاسخگويي به پيشنهاد، انتقادات و به طور کلي نظرات مخاطبين سازمان با ارجاع هر پيغام به مسئول يا بخش مربوطه و قابليت پيگيري حسن انجام رسيدگي به پيام ها توسط کارکنان سازمان توسط مديران واحد ها يا  و .... (ادامه مطلب)

سامانه ايجاد و جمع آوري بانک‌هاي اطلاعاتي
برخي از ويژگي‌هاي اين سيستم به شرح زير است: ايجاد بانک اطلاعاتي تحت وب، سازگاري با انواع بانک‌هاي اطلاعاتي نظير اوراکل، مايکروسافت و ...؛ امکان ورود اطلاعات از طريق فايل اکسل، تعيين سطح دسترسي متفاوت بر روي اطلاعات، ارتباط با ديگر بانک‌هاي اطلاعاتي از طريق وب سرويس و .... (ادامه مطلب)

سامانه مديريت ارتباطات؛ مکاتبات و اتوماسيون اداري
در اين سيستم مديريت امور دبيرخانه، مديريت اسناد و مديريت گردش کار با امنيت بالا و کاربري آسان انجام مي‌گيرد. علاوه بر اين قابليت ساختن انواع گزارش و فرم‌هاي مورد نياز در اين سيستم فراهم مي‌شود. از مزاياي اين سيستم ثبت و .... (ادامه مطلب)

سامانه مديريت فرصت هاي شغلي؛ ثبت نام استخدام
اين سامانه کليه اطلاعات مورد نياز جهت استخدام و اجراي فرآيندهاي نظارت و بررسي داخلي را در سازمان پشتيباني مي کند. از ويژگي‌هاي اين سيستم:  ثبت اطلاعات توسط متقاضيان به صورت online، امکان بررسي شرايط و اعمال فيلترينگ اوليه به صورت اتوماتيک، اطلاع رساني .... (ادامه مطلب)

سامانه مدیریت محتوای پرتال
  پرتال‌های سازمانی مدرن حاوی یک سیستم مدیریت محتوای تحت گردش کار (workflow) هستند. این گردش کار به برخی کاربران اجازه ویرایش و یا انتشار محتوا را می‌دهد. (ادامه مطلب)

سامانه مدیریت درخواست وام به شرکت ها
  سامانه مدیریت درخواست وام امکان ثبت مشخصات شرکت ها و ثبت آنلاین طرح کسب و کار جهت درخواست وام را فراهم میکند. این سامانه دارای فرآیند نظارت بر درخواست های ثبت شده میباشد. پیگیری وضعیت درخواست توسط متقاضی، دریافت کد کسب و کار، مشاهده لاگ عملیات انجام شده و ....(ادامه مطلب)

 

آیا اطلاعات سایت شبکه فردا ، پاسخگوی نیاز شما می باشد؟