عنوانبندی محصولات تخصصی شبکه فردا

محصولات مبتنی بر BPMS

تطبیق پذیری بالا ، سرعت و کارایی مناسب BPMS شبکه فردا امکان ساخت و طراحی هر گونه سیستم مورد نیاز در سازمانها را فراهم می آورد.

محصولات بخش صنعت

محصولات بخش صنعت


 بکارگيري محصولات مبتني بر سيستم مديريت فرايند کسب و کار (BPMS) ذي نفعان و نقش آفرينان هر کسب و کار را قادر مي سازد که به سرعت فعاليت هاي جاري خود در بستري بروز و کارآمد بيافزايند و يا به ايجاد و بهينه سازي فرآيندهاي کسب و کار سازمان خود براي پاسخگويي سريع تر به مشتريان و ارباب رجوعان و خواسته هاي بازار دست يابند.

از ويژگيهاي مهم اين محصولات انعطاف پذيري بالا در تغييرات آن به منظور پوشش صد درصدي نيازمندي شما مي باشد.

محصولات تخصصي مبتني بر BPMS
(سيستم مديريت فرآيند کسب و کار)

سامانه انبارداري
سامانه انبارداري شامل تمام قسمت‌هاي انبارداري اعم از ورود و خروج کالا از انبار، ثبت موجودي و .. مي‌باشد. از ويژگي‌هاي اين سيستم: کارتابل اختصاصي براي واحد هاي مختلف مانند انبار، سفارشات، مالي و ...، گزارش‌گيري و آرشيو سفارشات، امکان گرفتن خروجي  و .... (ادامه مطلب)

سامانه مديريت ارتباط با مشتري CRM
  با بهره گیری از CRM ، ارتباط مشتریان با سازمان و و نیازمندی های آنان مورد بررسی و تجزیه و تحلیل صحیح قرار می گیرد. از ویژگی‌های این سیستم: ثبت اطلاعات مورد نیاز مشتریان، ایجاد دید 360 درجه از مشتریان به منظور مشاهده سوابق مشتری در سازمان، امکان دسته بندی مشتریان بر.... (ادامه مطلب)

سامانه مديريت فروش
اجرای کامل فرآیند فروش از بازاریابی تا تحویل و پشتیبانی، امکان ثبت و پیگیری کلیه اطلاعات در روند مذاکرات فروشامکان تفکيک واحدهاي فروش مختلف، امکان گرفتن گزارشات متني، نموداري و تجميعي از وضعيت فروش قسمت‌هاي مختلف، امکان ارتباط با سيستم‌هاي ديگر از طريق وب سرويس .... (ادامه مطلب)

سامانه ثبت درخواست مرخصی
  سامانه ثبت درخواست مرخصی امکان انتخاب انواع مرخصی را با توجه به خلاصه وضعیت مرخصی سالیانه هر شخص فراهم میکند. دارای فرآیند بررسی درخواست با توجه به نوع مرخصی (سالیانه ، ازدواج، استعلاجی و ...) میباشد. نمایش خلاصه وضعیت مرخصی سالیانه، ثبت اتوماتیک مرخصی های تایید شده در کارکرد ماهیانه، کنسل کردن مرخصی و .... (ادامه مطلب)

سامانه ثبت درخواست وام
  در سیستم درخواست وام، کلیه کنترل های مجاز مبنی برمدیریت تعداد وام های درخواستی و تسویه وام ها انجام میشود. از ویژگی های این سیستم اجرای فرآیند نظارت بر تایید درخواست وام و اطلاع رسانی به سمت های مربوطه، گزارش گیری، امکان تسویه وام ها از طریق سیستم و.... (ادامه مطلب)

سامانه ثبت فعالیت های ماهیانه
  این سامانه کلیه امور مربوط به محاسبه کارکرد ماهیانه پرسنل اعم از محاسبه اتوماتیک تعداد روزهای کاری، تعطیلات رسمی، تعطیلات آخر هفته، مجموع اضافه کار و کسرکار، هزینه ماموریت ها و روزهای مرخصی و ....(ادامه مطلب)

 

آیا اطلاعات سایت شبکه فردا ، پاسخگوی نیاز شما می باشد؟