عنوانبندی محصولات تخصصی شبکه فردا

محصولات مبتنی بر BPMS

تطبیق پذیری بالا ، سرعت و کارایی مناسب BPMS شبکه فردا امکان ساخت و طراحی هر گونه سیستم مورد نیاز در سازمانها را فراهم می آورد.

محصولات بخش آموزش

محصولات بخش آموزش


 بکارگيري محصولات مبتني بر سيستم مديريت فرايند کسب و کار (BPMS) ذي نفعان و نقش آفرينان هر کسب و کار را قادر مي سازد که به سرعت فعاليت هاي جاري خود در بستري بروز و کارآمد بيافزايند و يا به ايجاد و بهينه سازي فرآيندهاي کسب و کار سازمان خود براي پاسخگويي سريع تر به مشتريان و ارباب رجوعان و خواسته هاي بازار دست يابند.

از ويژگيهاي مهم اين محصولات انعطاف پذيري بالا در تغييرات آن به منظور پوشش صد درصدي نيازمندي شما مي باشد.

محصولات تخصصي مبتني بر BPMS
(سيستم مديريت فرآيند کسب و کار)

سامانه پشتيباني آنلاين (تيکت)
امروزه سيستم پشتيباني آنلاين به يکي از ملزومات کسب و کارها تبديل شده است. اين سيستم با برآورده کردن نيازهاي مشتري در کمترين زمان و به صورت آنلاين، باعث افزايش رضايت مشتريان و شرکاء تجاري مي‌شود.؛ ارسال درخواست توسط کاربر به صورت اختصاصي و .... (ادامه مطلب)

سامانه ثبت نام در کنفرانس و کارگاه
برخي از ويژگي‌هاي اين سيستم به شرح زير است: ثبت نام آنلاین online توسط شرکت کنندگان، امکان دریافت کارت ورود به کنفرانس و کارگاه به صورت آنلاین، امکان پرداخت هزینه به صورت آنلاین، امکان گرفتن گزارشات پرداخت‌ها، تراکنش‌ها و وضعیت آنها و .... (ادامه مطلب)

سامانه برگزاري آزمون هاي سراسري
سامانه برگزاري آزمون هاي سراسري؛ کليه عمليات مورد نياز در فرآيند جهت فرخوان اوليه، ثبت نام ، صدور کارت ورود به جلسه، و برگزاري آزمون و اعلام نتايج و صدور گواهي نامه تحصيلي و... را در بر مي گيرد. برخي از ويژگي‌هاي اين سيستم:  تشکيل پرونده الکترونيک براي داوطلببين،  ثبت نام و .... (ادامه مطلب)

 

آیا اطلاعات سایت شبکه فردا ، پاسخگوی نیاز شما می باشد؟