عنوانبندی محصولات تخصصی شبکه فردا

محصولات مبتنی بر BPMS

تطبیق پذیری بالا ، سرعت و کارایی مناسب BPMS شبکه فردا امکان ساخت و طراحی هر گونه سیستم مورد نیاز در سازمانها را فراهم می آورد.

صفحه آموزش

بکارگیری محصولات مبتنی بر سیستم مدیریت فرایند کسب و کار (BPMS) ذی نفعان و نقش آفرینان هر کسب و کار را قادر می سازد که به سرعت فعالیت های جاری خود در بستری بروز و کارآمد بیافزایند و یا به ایجاد و بهینه سازی فرآیندهای کسب و کار سازمان خود برای پاسخگویی سریع تر به مشتریان و ارباب رجوعان و خواسته های بازار دست یابند.
از ویژگیهای مهم این محصولات انعطاف پذیری بالا در تغییرات آن به منظور پوشش صد درصدی نیازمندی شما می باشد.

محصولات تخصصی مبتنی بر BPMS

(سیستم مدیریت فرآیند کسب و کار)

 

امروزه سیستم پشتیبانی آنلاین به یکی از ملزومات کسب و کارها تبدیل شده است. این سیستم با برآورده کردن نیازهای مشتری در کمترین زمان و به صورت آنلاین، باعث افزایش رضایت مشتریان و شرکاء تجاری می‌شود.؛ ارسال درخواست توسط کاربر به صورت اختصاصی و ....

(ادامه مطلب)

برخی از ویژگی‌های این سیستم به شرح زیر است: ثبت نام آنلاین online توسط شرکت کنندگان، امکان دریافت کارت ورود به کنفرانس و کارگاه به صورت آنلاین، امکان پرداخت هزینه به صورت آنلاین، امکان گرفتن گزارشات پرداخت‌ها، تراکنش‌ها و وضعیت آنها و ..

(ادامه مطلب)

سامانه برگزاری آزمون های سراسری؛ کلیه عملیات مورد نیاز در فرآیند جهت فرخوان اولیه، ثبت نام ، صدور کارت ورود به جلسه، و برگزاری آزمون و اعلام نتایج و صدور گواهی نامه تحصیلی و... را در بر می گیرد. برخی از ویژگی‌های این سیستم: تشکیل پرونده الکترونیک برای داوطلببین، ثبت نام و ...

(ادامه مطلب)

آیا اطلاعات سایت شبکه فردا ، پاسخگوی نیاز شما است؟