فرآیندهای کسب و کار بر روی دستگاه‌های همراه

فرآیندهای کسب و کار بر روی دستگاه‌های همراه

با bpms شبکه فردا، کار شما همان جایی می‌رود که شما می‌روید ما استراتژی فرآیندهای همراه را برای سرعت بخشیدن به کسب و کار شما ارائه می‌کنیم.

BPMS بر روی دستگاههای همراه

BPMS بر روی دستگاههای همراه


نیروهای کار امروز همواره در حال حرکت و متصل به شبکه اینترنت هستند. فرآیندهای کسب وکار شما نباید تنها در داخل شرکت قابل انجام و پیگیری باشند بلکه باید توانایی دسترسی و مشارکت در آنها از خارج از شرکت نیز وجود داشته باشد. شما باید فرآیندهای خود را به تمام ذی¬نفعان در هر کجا و هر زمانی برسانید.

با bpms شبکه فردا، کار شما همان جایی می‌رود که شما می‌روید ما استراتژی فرآیندهای همراه را برای سرعت بخشیدن به کسب و کار شما ارائه می‌کنیم. افزایش بهره‌وری از طریق دسترسی فوری (در هر لحظه) به کاربران خارج از محل کارشان، از بین بردن تنگناها و اطمینان از تکمیل فرآیند بدون حضور در محل کار از مزایای این قابلیت به شمار می رود.

 

ویژگی‌های اصلی عبارتند از:

پیکربندی متمرکز سمت سرور

شما می‌توانید فرآیندها، فرم‌ها، گزارشات و مستندات خود را با تعیین سطح دسترسی در صفحات مختلف برای کاربران به نمایش بگذارید و کاربران قادرند از طریق تلفن ها و تبلت های هوشمند به تمامی این اطلاعات دسترسی داشته باشند.

وظایف و مصوبات

دسترسی به تصمیمات و وظایف کلیدی از طریق دستگاه‌های همراه برای در حرکت نگه‌ داشتن فرآیندهای کلیدی بسیار مهم‌تر از هر زمان دیگری می‌باشد. دسترسی به لیست وظایف و فعالیت‌های خود از طریق دستگاه‌های همراه برای گرفتن تصمیمات مهم در هر لحظه مورد نیاز است تا فرآیند دچار توقف نشود.

شروع و انجام فرآیندها

 bpms شبکه فردا به شما این امکان را می‌دهد تا یک درخواست جدید ایجاد کنید (مانند ثبت یک مشتری جدید یا ثبت سفارش) و اقداماتی را روی فرآیند آن از طریق دستگاه همراه خود انجام دهید (مانند تخصیص فعالیت به کارشناس مربوطه یا جلوی بردن فرآیند از طریق تایید یا رد کردن آن). دسترسی و نظارت بر اطلاعات فرآیندهای خود از طریق گزارشات و داشبوردها که به مدیران ارشد امکان حضور در محل کار خود را از هر مکانی می‌دهد.

اطلاع رسانی‌ها

شما نباید نیاز به حضور در شرکت برای اطلاع از اتفاقات مهمی که بر روی فرآیندها می‌افتد، داشته باشید. bpms شبکه فردا این امکان را به شما می‌دهد که از اتفاق‌های مهم کسب و کارتان از طریق اطلاع‌رسانی بوسیله ایمیل یا پیامک، مطلع شوید. این اطلاع‌رسانی‌ها کاملا قابل تغییر می‌باشند. همچنین امکان زمان‌بندی برای این اطلاع‌رسانی‌ها می‌باشد.

 

دسترسی سریع

آیا اطلاعات سایت شبکه فردا ، پاسخگوی نیاز شما است؟